Statistik

Hall of Fame

Hall of Fame opdateres, når en sæson er slut.

Hall of Fame
 HoldnavnKonkurrence
Bedste deltager
Bedste deltager

Margrethe

Flest pokaler
Flest pokaler

Not Another Fantasy Team

Bedste sæson
Bedste sæson

Grøn magi

Flest sæsoner i Telly Divisionen
Flest sæsoner i Telly Divisionen

B2010

Bedste pointsnit
Bedste pointsnit

B2010

Flest sejre i træk
Flest sejre i træk

Orcland Raiders

Flest kampe ubesejret
Flest kampe ubesejret

Team Homilius

Flest oprykninger
Flest oprykninger

sarp47

Bedste sæson
TOP 20
 HoldnavnSæsonKVUTMål
Point
Pt.
Saldo
1.April-maj 202224183346-225752.000
2.September-oktober 202124182449-175615.000
3.Januar-februar 202324174337-14556.000
4.December 202324174344-235592.000
5.Marts-april 202324174340-20553.000
6.September-oktober 202124173453-2254105.000
7.April-maj 202224173451-24547.000
8.Maj-juni 202224173443-215476.000
9.November-december 202324173451-30542.000
10.Maj-juni 202224166241-205412.000
11.August-september 202324173449-295411.000
12.December 202324173445-26540
13.September-oktober 202224173441-265413.000
14.September-oktober 202124165350-205318.000
15.Maj 202324165354-26536.000
16.Marts-april 202224165351-24537.000
17.November-december 202124172542-185317.000
18.Januar-februar 202324172539-175331.000
19.August-september 202324165343-235318.000
20.Februar-marts 202324172543-235314.000
Flest sæsoner i Telly Divisionen
TOP 20
 HoldnavnNuværende divisionAntal
1.Telly Divisionen22
1.Danmarksserien22
3.Telly Divisionen20
3.1. Division, II20
5.Telly Divisionen14
6.3. Division, II13
6.Danmarksserien13
6.3. Division, I13
9.Danmarksserien12
9.1. Division, II12
11.3. Division, III11
11.3. Division, III11
11.2. Division, II11
11.1. Division, I11
11.2. Division, II11
16.1. Division, II10
16.2. Division, III10
16.Danmarksserien10
16.Telly Divisionen10
16.Danmarksserien10
Flest oprykninger
TOP 20
 HoldnavnNuværende divisionAntal
1.2. Division, I12
1.2. Division, II12
1.Danmarksserien12
4.1. Division, II11
4.2. Division, III11
4.2. Division, II11
4.3. Division, IIII11
8.1. Division, II10
8.Danmarksserien10
8.2. Division, II10
8.2. Division, I10
8.2. Division, IIII10
8.Telly Divisionen10
8.1. Division, I10
15.2. Division, IIII9
15.1. Division, I9
15.1. Division, II9
15.Telly Divisionen9
15.Danmarksserien9
15.3. Division, II9