Statistik

Hall of Fame

Hall of Fame opdateres, når en sæson er slut.

Hall of Fame
 HoldnavnKonkurrence
Bedste deltager
Bedste deltager

Striwerne

Flest pokaler
Flest pokaler

Striwerne

Bedste sæson
Bedste sæson

Kasper

Flest sæsoner i Telly Divisionen
Flest sæsoner i Telly Divisionen

B2010

Bedste pointsnit
Bedste pointsnit

Striwerne

Flest sejre i træk
Flest sejre i træk

Team Jensemand

Flest kampe ubesejret
Flest kampe ubesejret

B2010

Flest oprykninger
Flest oprykninger

B2015

Bedste sæson
TOP 20
 HoldnavnSæsonKVUTMål
Point
Pt.
Saldo
1.September-oktober 202124182449-175615.000
2.September-oktober 202124173453-2254105.000
3.September-oktober 202124165350-205318.000
4.September-oktober 202124164454-25527.000
5.September-oktober 202124164444-225227.000
6.September-oktober 202124163546-195110.000
7.August-september 202124156343-22515.000
8.September-oktober 202124155442-245025.000
9.Juli-august 202124155441-25508.000
10.September-oktober 202124161746-21498.000
11.September-oktober 202124154544-23493.000
12.September-oktober 202124154540-264923.000
13.September-oktober 202124153647-25489.000
14.September-oktober 202124153642-22484.000
15.September-oktober 202124153643-244811.000
16.September-oktober 202124153647-294866.000
17.August-september 202124146432-224840.000
18.September-oktober 202124145545-264721.000
19.September-oktober 202124145545-284711.000
20.September-oktober 202124145540-23476.000
Flest sæsoner i Telly Divisionen
TOP 20
 HoldnavnNuværende divisionAntal
1.Telly Divisionen4
1.Telly Divisionen4
1.Telly Divisionen4
1.Telly Divisionen4
1.Telly Divisionen4
1.Telly Divisionen4
1.1. Division, II4
8.Telly Divisionen3
8.1. Division, I3
8.Telly Divisionen3
8.1. Division, I3
8.2. Division, IIII3
8.Telly Divisionen3
8.2. Division, IIII3
15.1. Division, I2
15.Telly Divisionen2
15.1. Division, I2
15.1. Division, I2
15.Telly Divisionen2
15.Telly Divisionen2
Flest sejre i træk
TOP 20
 HoldnavnSæsonAntal
1.August-september 202111
2.August-september 202110
2.Juli-august 202110
4.August-september 20219
4.Juli-august 20219
4.Juli-august 20219
4.August-september 20219
4.August-september 20219
9.August-september 20218
9.September-oktober 20218
9.September-oktober 20218
9.September-oktober 20218
9.August-september 20218
9.September-oktober 20218
9.August-september 20218
9.August-september 20218
9.September-oktober 20218
9.September-oktober 20218
9.August-september 20218
9.August-september 20218
Flest kampe ubesejret
TOP 20
 HoldnavnSæsonAntal
1.Juli-august 202121
2.Juli-august 202118
2.Juli-august 202118
4.Juli-august 202117
4.Juli-august 202117
6.Juli-august 202116
6.August-september 202116
6.Juli-august 202116
6.August-september 202116
10.August-september 202115
10.Juli-august 202115
10.Juli-august 202115
10.September-oktober 202115
10.Juli-august 202115
10.Juli-august 202115
10.Juli-august 202115
10.August-september 202115
10.September-oktober 202115
10.Juli-august 202115
10.EM 202115
Flest oprykninger
TOP 20
 HoldnavnNuværende divisionAntal
1.2. Division, II3
1.1. Division, II3
1.Telly Divisionen3
1.Telly Divisionen3
1.1. Division, I3
6.Telly Divisionen2
6.3. Division, IIII2
6.Telly Divisionen2
6.1. Division, II2
6.1. Division, II2
6.2. Division, I2
6.1. Division, II2
6.2. Division, IIII2
6.1. Division, II2
6.Telly Divisionen2
6.1. Division, II2
6.1. Division, II2
6.1. Division, II2
6.3. Division, II2
6.Telly Divisionen2