Statistik

Hall of Fame

Hall of Fame opdateres, når en sæson er slut.

Hall of Fame
 HoldnavnKonkurrence
Bedste deltager
Bedste deltager

B2010

Flest pokaler
Flest pokaler

Not Another Fantasy Team

Bedste sæson
Bedste sæson

Grøn magi

Flest sæsoner i Telly Divisionen
Flest sæsoner i Telly Divisionen

Not Another Fantasy Team

Bedste pointsnit
Bedste pointsnit

Posten IF

Flest sejre i træk
Flest sejre i træk

Team Jensemand

Flest kampe ubesejret
Flest kampe ubesejret

Team Homilius

Flest oprykninger
Flest oprykninger

sarp47

Bedste sæson
TOP 20
 HoldnavnSæsonKVUTMål
Point
Pt.
Saldo
1.April-maj 202224183346-225752.000
2.September-oktober 202124182449-175615.000
3.September-oktober 202124173453-2254105.000
4.April-maj 202224173451-24547.000
5.Maj-juni 202224173443-215476.000
6.Maj-juni 202224166241-205412.000
7.September-oktober 202224173441-265413.000
8.September-oktober 202124165350-205318.000
9.Marts-april 202224165351-24537.000
10.November-december 202124172542-185317.000
11.September-oktober 202124164454-25527.000
12.April-maj 202224164452-275256.000
13.Maj-juni 202224157244-205210.000
14.September-oktober 202224164440-165218.000
15.September-oktober 202224164444-21522.000
16.September-oktober 202124164444-225227.000
17.September-oktober 202224164438-195217.000
18.April-maj 202224164438-195214.000
19.September-oktober 202124163546-195110.000
20.Juli-august 202224156345-21513.000
Flest sæsoner i Telly Divisionen
TOP 20
 HoldnavnNuværende divisionAntal
1.Telly Divisionen15
2.Telly Divisionen14
3.3. Division, I13
3.1. Division, I13
5.3. Division, IIII11
6.1. Division, I10
6.Telly Divisionen10
6.Telly Divisionen10
9.Danmarksserien9
9.2. Division, III9
11.Telly Divisionen8
11.3. Division, III8
11.Telly Divisionen8
11.2. Division, III8
11.3. Division, III8
11.Telly Divisionen8
17.Danmarksserien7
17.3. Division, III7
19.Telly Divisionen6
19.1. Division, I6
Flest oprykninger
TOP 20
 HoldnavnNuværende divisionAntal
1.3. Division, IIII8
1.2. Division, I8
3.2. Division, IIII7
3.1. Division, I7
3.3. Division, I7
3.1. Division, I7
3.2. Division, II7
3.3. Division, I7
3.2. Division, II7
3.3. Division, I7
3.Telly Divisionen7
12.1. Division, I6
12.1. Division, II6
12.1. Division, I6
12.1. Division, II6
12.1. Division, II6
12.2. Division, II6
12.2. Division, IIII6
12.Danmarksserien6
12.2. Division, IIII6