Statistik

Hall of Fame

Hall of Fame opdateres, når en sæson er slut.

Hall of Fame
 HoldnavnKonkurrence
Bedste deltager
Bedste deltager

B2010

Flest pokaler
Flest pokaler

Hedehobitter

Bedste sæson
Bedste sæson

Kasper

Flest sæsoner i Telly Divisionen
Flest sæsoner i Telly Divisionen

SØKO

Bedste pointsnit
Bedste pointsnit

Sales win

Flest sejre i træk
Flest sejre i træk

Team Jensemand

Flest kampe ubesejret
Flest kampe ubesejret

B2010

Flest oprykninger
Flest oprykninger

Søren P

Bedste sæson
TOP 20
 HoldnavnSæsonKVUTMål
Point
Pt.
Saldo
1.September-oktober 202124182449-175615.000
2.September-oktober 202124173453-2254105.000
3.September-oktober 202124165350-205318.000
4.November-december 202124172542-185317.000
5.September-oktober 202124164454-25527.000
6.September-oktober 202124164444-225227.000
7.September-oktober 202124163546-195110.000
8.August-september 202124156343-22515.000
9.Januar 202224155445-245012.000
10.September-oktober 202124155442-245025.000
11.November-december 202124162639-225035.000
12.Juli-august 202124155441-25508.000
13.September-oktober 202124161746-21498.000
14.September-oktober 202124154544-23493.000
15.Januar 202224154542-26497.000
16.September-oktober 202124154540-264923.000
17.September-oktober 202124153647-25489.000
18.September-oktober 202124153642-22484.000
19.September-oktober 202124153643-244811.000
20.September-oktober 202124153647-294866.000
Flest sæsoner i Telly Divisionen
TOP 20
 HoldnavnNuværende divisionAntal
1.1. Division, I8
1.Telly Divisionen8
3.1. Division, II7
3.Telly Divisionen7
3.Telly Divisionen7
6.Telly Divisionen6
6.Telly Divisionen6
6.1. Division, II6
6.3. Division, II6
6.Telly Divisionen6
11.1. Division, II5
11.Telly Divisionen5
11.Telly Divisionen5
11.1. Division, II5
11.Danmarksserien5
16.Telly Divisionen4
16.Telly Divisionen4
16.1. Division, II4
16.1. Division, I4
16.Telly Divisionen4
Flest sejre i træk
TOP 20
 HoldnavnSæsonAntal
1.August-september 202111
2.August-september 202110
2.Juli-august 202110
2.November-december 202110
2.Januar 202210
2.Oktober-november 202110
7.August-september 20219
7.Juli-august 20219
7.Juli-august 20219
7.August-september 20219
7.Oktober 20219
7.August-september 20219
7.Januar 20229
7.Januar 20229
15.August-september 20218
15.September-oktober 20218
15.September-oktober 20218
15.Oktober 20218
15.September-oktober 20218
15.August-september 20218
Flest kampe ubesejret
TOP 20
 HoldnavnSæsonAntal
1.Juli-august 202121
2.Juli-august 202118
2.Juli-august 202118
4.Juli-august 202117
4.Januar 202217
6.Juli-august 202116
6.August-september 202116
6.Juli-august 202116
6.August-september 202116
6.November-december 202116
11.August-september 202115
11.Juli-august 202115
11.Juli-august 202115
11.September-oktober 202115
11.Januar 202215
11.Juli-august 202115
11.Juli-august 202115
11.Juli-august 202115
11.August-september 202115
11.November-december 202115
Flest oprykninger
TOP 20
 HoldnavnNuværende divisionAntal
1.1. Division, II4
1.Telly Divisionen4
1.1. Division, I4
4.2. Division, II3
4.Telly Divisionen3
4.1. Division, II3
4.3. Division, I3
4.2. Division, II3
4.Telly Divisionen3
4.Telly Divisionen3
4.3. Division, III3
4.2. Division, IIII3
4.Telly Divisionen3
4.2. Division, III3
4.3. Division, III3
4.3. Division, III3
4.2. Division, II3
4.2. Division, II3
4.Telly Divisionen3
4.1. Division, I3