Statistik

Hall of Fame

Hall of Fame opdateres, når en sæson er slut.

Hall of Fame
 HoldnavnKonkurrence
Bedste deltager
Bedste deltager

Margrethe

Flest pokaler
Flest pokaler

Not Another Fantasy Team

Bedste sæson
Bedste sæson

Furipuri

Flest sæsoner i Telly Divisionen
Flest sæsoner i Telly Divisionen

B2010

Bedste pointsnit
Bedste pointsnit

B2010

Flest sejre i træk
Flest sejre i træk

Orcland Raiders

Flest kampe ubesejret
Flest kampe ubesejret

Team Homilius

Flest oprykninger
Flest oprykninger

sarp47

Bedste sæson
TOP 20
 HoldnavnSæsonKVUTMål
Point
Pt.
Saldo
1.Februar-marts 202424183345-205729.000
2.April-maj 202224183346-225752.000
3.September-oktober 202124182449-175615.000
4.Januar-februar 202324174337-14556.000
5.December 202324174344-235592.000
6.Marts-april 202324174340-20553.000
7.September-oktober 202124173453-2254105.000
8.April-maj 202224173451-24547.000
9.Maj-juni 202224173443-215476.000
10.November-december 202324173451-30542.000
11.Maj-juni 202224166241-205412.000
12.August-september 202324173449-295411.000
13.Februar-marts 202424173435-15541.000
14.December 202324173445-26540
15.September-oktober 202224173441-265413.000
16.September-oktober 202124165350-205318.000
17.Maj 202324165354-26536.000
18.Marts-april 202224165351-24537.000
19.November-december 202124172542-185317.000
20.Januar-februar 202324172539-175331.000
Flest sæsoner i Telly Divisionen
TOP 20
 HoldnavnNuværende divisionAntal
1.Telly Divisionen25
2.1. Division, II23
3.Danmarksserien22
4.2. Division, IIII20
5.Telly Divisionen17
6.1. Division, I13
6.Danmarksserien13
6.2. Division, II13
9.Danmarksserien12
9.1. Division, II12
9.2. Division, II12
12.2. Division, IIII11
12.3. Division, III11
12.1. Division, II11
12.Telly Divisionen11
12.Telly Divisionen11
12.1. Division, I11
12.2. Division, II11
12.1. Division, I11
12.2. Division, IIII11
Bedste pointsnit (min. 100 kampe)
TOP 20
Flest oprykninger
TOP 20
 HoldnavnNuværende divisionAntal
1.3. Division, II13
1.3. Division, I13
1.3. Division, II13
4.1. Division, II12
4.2. Division, II12
4.3. Division, I12
4.1. Division, II12
8.3. Division, II11
8.2. Division, II11
8.3. Division, IIII11
8.2. Division, III11
12.2. Division, II10
12.1. Division, II10
12.3. Division, IIII10
12.Telly Divisionen10
12.Danmarksserien10
12.3. Division, II10
12.1. Division, II10
12.2. Division, I10
12.1. Division, I10