Statistik

Hall of Fame

Hall of Fame opdateres, når en sæson er slut.

Hall of Fame
 HoldnavnKonkurrence
Bedste deltager
Bedste deltager

B2010

Flest pokaler
Flest pokaler

Not Another Fantasy Team

Bedste sæson
Bedste sæson

Grøn magi

Flest sæsoner i Telly Divisionen
Flest sæsoner i Telly Divisionen

Not Another Fantasy Team

Bedste pointsnit
Bedste pointsnit

Not Another Fantasy Team

Flest sejre i træk
Flest sejre i træk

Team Jensemand

Flest kampe ubesejret
Flest kampe ubesejret

B2010

Flest oprykninger
Flest oprykninger

sarp47

Bedste sæson
TOP 20
 HoldnavnSæsonKVUTMål
Point
Pt.
Saldo
1.April-maj 202224183346-225752.000
2.September-oktober 202124182449-175615.000
3.September-oktober 202124173453-2254105.000
4.April-maj 202224173451-24547.000
5.Maj-juni 202224173443-215476.000
6.Maj-juni 202224166241-205412.000
7.September-oktober 202124165350-205318.000
8.Marts-april 202224165351-24537.000
9.November-december 202124172542-185317.000
10.September-oktober 202124164454-25527.000
11.April-maj 202224164452-275256.000
12.Maj-juni 202224157244-205210.000
13.September-oktober 202124164444-225227.000
14.April-maj 202224164438-195214.000
15.September-oktober 202124163546-195110.000
16.Juli-august 202224156345-21513.000
17.April-maj 202224156344-20518.000
18.Februar-marts 202224163546-255148.000
19.August-september 202124156343-22515.000
20.Juli-august 202224163541-205119.000
Flest sæsoner i Telly Divisionen
TOP 20
 HoldnavnNuværende divisionAntal
1.Telly Divisionen14
2.Telly Divisionen12
2.1. Division, II12
4.Telly Divisionen11
4.3. Division, I11
6.2. Division, IIII10
6.1. Division, II10
8.2. Division, II9
9.1. Division, II8
9.2. Division, III8
9.2. Division, II8
9.2. Division, IIII8
13.Telly Divisionen7
13.2. Division, IIII7
13.2. Division, IIII7
13.Telly Divisionen7
13.Telly Divisionen7
18.1. Division, I6
18.2. Division, I6
20.2. Division, III5
Flest sejre i træk
TOP 20
 HoldnavnSæsonAntal
1.August-september 202111
2.August-september 202110
2.Juli-august 202110
2.November-december 202110
2.Januar 202210
2.Oktober-november 202110
2.April-maj 202210
2.Maj-juni 202210
9.August-september 20219
9.Juli-august 20219
9.Juli-august 20219
9.August-september 20219
9.Juli-august 20229
9.August-september 20229
9.Oktober 20219
9.August-september 20219
9.August-september 20229
9.Juli-august 20229
9.Januar 20229
9.Januar 20229
Flest kampe ubesejret
TOP 20
 HoldnavnSæsonAntal
1.Juli-august 202121
2.August-september 202219
2.Marts-april 202219
4.Juli-august 202118
4.Juli-august 202118
4.Maj-juni 202218
7.Juli-august 202117
7.Januar 202217
7.Januar-februar 202217
10.August-september 202216
10.Juli-august 202216
10.Maj-juni 202216
10.Februar-marts 202216
10.Marts-april 202216
10.Juli-august 202116
10.August-september 202116
10.Juli-august 202116
10.August-september 202116
10.Juli-august 202216
10.Maj-juni 202216
Flest oprykninger
TOP 20
 HoldnavnNuværende divisionAntal
1.1. Division, II8
2.1. Division, I7
3.2. Division, I6
3.Telly Divisionen6
3.2. Division, I6
3.2. Division, III6
3.2. Division, IIII6
3.2. Division, IIII6
3.Telly Divisionen6
3.3. Division, III6
3.3. Division, II6
3.Telly Divisionen6
3.1. Division, II6
3.3. Division, III6
3.Telly Divisionen6
3.2. Division, III6
3.1. Division, I6
3.Telly Divisionen6
3.2. Division, I6
3.Danmarksserien6