Statistik

Hall of Fame

Hall of Fame opdateres, når en sæson er slut.

Hall of Fame
 HoldnavnKonkurrence
Bedste deltager
Bedste deltager

B2010

Flest pokaler
Flest pokaler

Not Another Fantasy Team

Bedste sæson
Bedste sæson

Grøn magi

Flest sæsoner i Telly Divisionen
Flest sæsoner i Telly Divisionen

Not Another Fantasy Team

Bedste pointsnit
Bedste pointsnit

Not Another Fantasy Team

Flest sejre i træk
Flest sejre i træk

Team Jensemand

Flest kampe ubesejret
Flest kampe ubesejret

B2010

Flest oprykninger
Flest oprykninger

sarp47

Bedste sæson
TOP 20
 HoldnavnSæsonKVUTMål
Point
Pt.
Saldo
1.April-maj 202224183346-225752.000
2.September-oktober 202124182449-175615.000
3.September-oktober 202124173453-2254105.000
4.April-maj 202224173451-24547.000
5.Maj-juni 202224173443-215476.000
6.Maj-juni 202224166241-205412.000
7.September-oktober 202124165350-205318.000
8.Marts-april 202224165351-24537.000
9.November-december 202124172542-185317.000
10.September-oktober 202124164454-25527.000
11.April-maj 202224164452-275256.000
12.Maj-juni 202224157244-205210.000
13.September-oktober 202124164444-225227.000
14.April-maj 202224164438-195214.000
15.September-oktober 202124163546-195110.000
16.April-maj 202224156344-20518.000
17.Februar-marts 202224163546-255148.000
18.August-september 202124156343-22515.000
19.April-maj 202224156346-265156.000
20.April-maj 202224156345-255165.000
Flest sæsoner i Telly Divisionen
TOP 20
 HoldnavnNuværende divisionAntal
1.Telly Divisionen12
2.1. Division, I11
3.Telly Divisionen10
3.Telly Divisionen10
3.1. Division, II10
6.Telly Divisionen9
6.Telly Divisionen9
6.2. Division, II9
9.3. Division, III8
9.1. Division, I8
9.2. Division, III8
12.1. Division, II7
12.1. Division, II7
12.1. Division, II7
12.2. Division, II7
16.3. Division, I6
16.Telly Divisionen6
16.3. Division, IIII6
19.3. Division, III5
19.2. Division, III5
Flest sejre i træk
TOP 20
 HoldnavnSæsonAntal
1.August-september 202111
2.August-september 202110
2.Juli-august 202110
2.November-december 202110
2.Januar 202210
2.Oktober-november 202110
2.April-maj 202210
2.Maj-juni 202210
9.August-september 20219
9.Juli-august 20219
9.Juli-august 20219
9.August-september 20219
9.Oktober 20219
9.August-september 20219
9.Januar 20229
9.Januar 20229
9.Maj-juni 20229
9.April-maj 20229
19.Maj-juni 20228
19.April-maj 20228
Flest kampe ubesejret
TOP 20
 HoldnavnSæsonAntal
1.Juli-august 202121
2.Marts-april 202219
3.Juli-august 202118
3.Juli-august 202118
3.Maj-juni 202218
6.Juli-august 202117
6.Januar 202217
6.Januar-februar 202217
9.Maj-juni 202216
9.Februar-marts 202216
9.Marts-april 202216
9.Juli-august 202116
9.August-september 202116
9.Juli-august 202116
9.August-september 202116
9.Maj-juni 202216
9.November-december 202116
9.Januar-februar 202216
9.Maj-juni 202216
20.August-september 202115
Flest oprykninger
TOP 20
 HoldnavnNuværende divisionAntal
1.2. Division, IIII6
2.3. Division, I5
2.2. Division, I5
2.3. Division, III5
2.Telly Divisionen5
2.1. Division, II5
2.Telly Divisionen5
2.1. Division, I5
2.1. Division, I5
2.2. Division, II5
2.Telly Divisionen5
2.Telly Divisionen5
2.2. Division, III5
2.Telly Divisionen5
2.3. Division, III5
16.3. Division, III4
16.3. Division, IIII4
16.1. Division, II4
16.3. Division, III4
16.3. Division, I4