Statistik

Hall of Fame

Hall of Fame opdateres, når en sæson er slut.

Hall of Fame
 HoldnavnKonkurrence
Bedste deltager
Bedste deltager

Grøn magi

Flest pokaler
Flest pokaler

Grøn magi

Bedste sæson
Bedste sæson

Flaphovederne

Flest sæsoner i Telly Divisionen
Flest sæsoner i Telly Divisionen

B2010

Bedste pointsnit
Bedste pointsnit

Striwerne

Flest sejre i træk
Flest sejre i træk

Team Velle

Flest kampe ubesejret
Flest kampe ubesejret

Talbo Dahl

Flest oprykninger
Flest oprykninger

Texas Rangers

Bedste sæson
TOP 20
 HoldnavnSæsonKVUTMål
Point
Pt.
Saldo
1.Februar 201924201345-15610
2.November 201424193235-16600
3.Oktober 202024175247-16562.000
4.Februar 201124167141-155548.000
5.December 201924174338-17554.000
6.Maj 201324174334-15557.000
7.VM 201425167238-2155191.000
8.November 201924166250-25540
9.Oktober 201724166252-285455.000
10.VM 201825173541-185432.000
11.November 201924173448-26547.000
12.Oktober 202024173442-225418.000
13.Januar 201424173439-20546.000
14.December 202024165346-1853212.000
15.August 201424165344-195315.000
16.Februar 201324158145-2153121.000
17.November 201424172543-195338.000
18.April 201724165343-195321.000
19.April 201524165342-185327.000
20.November 201524165343-205319.000
Flest sæsoner i Telly Divisionen
TOP 20
 HoldnavnNuværende divisionAntal
1.2. Division, I62
2.Telly Divisionen55
3.Danmarksserien41
4.2. Division, III38
4.2. Division, III38
6.Telly Divisionen37
7.Telly Divisionen35
8.2. Division, III33
9.1. Division, I32
10.2. Division, II30
11.3. Division, III28
12.2. Division, II27
12.2. Division, II27
14.1. Division, I26
14.1. Division, II26
16.Danmarksserien25
17.1. Division, I24
17.2. Division, I24
19.3. Division, III23
19.2. Division, III23
Flest sejre i træk
TOP 20
 HoldnavnSæsonAntal
1.Oktober 202015
2.November 202012
2.September 202012
2.August 202012
5.Oktober 201511
5.Sommer 2020 II11
5.Marts 201611
5.Maj 201611
5.Oktober 202011
5.November 202011
5.September 202011
12.VM 201410
12.September 201510
12.Oktober 201510
12.Sommer 2020 III10
12.Sommer 2020 III10
17.Januar 20199
17.December 20149
17.September 20139
17.November 20149
Flest kampe ubesejret
TOP 20
 HoldnavnSæsonAntal
1.Januar 201723
2.Februar 202022
3.VM 201421
3.November 202021
3.November 201621
3.August 201821
7.August 201420
8.April 201719
9.December 201518
9.August 201818
11.Oktober 201317
11.Februar 201517
11.Oktober 201817
11.December 201517
11.December 201717
11.August 201817
11.April 201617
11.April 201817
11.December 201917
11.November 202017
Flest oprykninger
TOP 20
 HoldnavnNuværende divisionAntal
1.1. Division, I22
1.2. Division, I22
3.2. Division, II20
4.3. Division, IIII19
4.3. Division, II19
4.Telly Divisionen19
4.2. Division, IIII19
8.1. Division, II18
8.1. Division, I18
8.2. Division, III18
8.1. Division, II18
8.1. Division, I18
13.1. Division, I17
13.1. Division, I17
13.1. Division, II17
13.Danmarksserien17
13.2. Division, IIII17
13.3. Division, II17
13.1. Division, I17
13.3. Division, I17